• asdasd asdasd
  • 2013-2014 Kapak modelleri ve iç sayfa tasarım kataloğu çalışmalarımız başlamıştır.
  • Yıllıklarını teslim alan öğrenciler MOS şifreleri ile Mezunbook hesaplarına giriş yaparak sanal yıllıklarını görüntüleyebilir. Fotoğraf paylaşabilir, etkinlikler oluşturabilir, sohbet odaları ile arkadaşlarınızla sohbet edebilir, paylaşımlarınızı "EN ÇOK HİTEKLENENLER" arasında yer almasını sağlayabilirsiniz.
  • Tüm bölgelerimizde yıllıklarımızı söz verdiğimiz kalitede ve zamanında teslim etmekten gurur duyuyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti :)
  • Yeni modellerimizi bayilerimizdeki 2013 Model Kataloglarımızdan görebilirsiniz...
Merak Ettikleriniz
Okul yıllığı, mezuniyet yıllığı yaptırmak istiyoruz.
Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Uzman ekibimiz size, okul yıllıkları hakkında gereken bilgileri vermek için hazır olacaktır.
Okul yıllığı hazırlık aşamaları nelerdir? Çok zahmetli midir?
İlk bakışta karmaşık gibi görünse de, bizimle daha kolay. Çünkü sizin yerinize her şeyi biz yapıyoruz :)
Bilgilerinizi Alıyoruz
Kepli fotoğraflarınızı çekiyoruz.
Tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanıyor.
Hazırlamış olduğumuz yıllığınızın demosunu veriyoruz.
Baskı aşamasına alıyoruz ve elimizle teslim ediyoruz.

Sizden sadece bilgilerinizi istiyoruz, tabi bir de fotoğraf çekinmenizi. Fotoğraflarınızı da ücretsiz çekiyoruz :)
Yıllık Yazısı Nasıl Yazılır? Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Her öğrenci istediği arkadaşına anı yazısını yazmak için www.mezunbook.com adresinden MOS'a giriş yapıyor. Burada tüm sınıf arkadaşlarını görebiliyor, yazı yazmak istediği arkadaşının isminin üzerine tıklıyor, çıkan alana anı yazısını yazıyor, gönder butonuna basıyor. Tüm işlem bu kadar kolay ve hızlı.
Karakter Sayısı
Yazma alanı sınırlı olduğu için, her okulun seçtiği andaç modeline göre belirli bir yazım alanı vardır.Yazılarınızı yazacağınız alanların üst kısmında yazabileceğiniz karakter sayısı vardır. Yazdığınız arkadaşınızın yada kendinizin ne kadar yazı alanı kaldığını da buradan görebilirsiniz.
Fotoğraflarımız Nasıl ve Nerede Çekilecek?
Fotoğraflarınız profesyonel fotoğraf stüdyosu temsilcilerimiz, çözüm ortaklarımız tarafından çekilecektir. Gerekli görüldüğü durumlarda okulunuz binasında uygun bir alana profesyonel ekip tarafından kurulacak stüdyolarda çekilecektir.
Yıllık Sayfa Tasarımları Neye Göre Belirleniyor?
Her yıl güncellenen tasarım kataloğumuzdan istediğiniz tasarımı seçebilir, eğer kendi tasarımlarınız var ise onları da Yıllık Sayfa Tasarımına dahil edebiliriz.
Teslimat Süreniz Nedir?
Okul yıllıklarınızı, tüm bilgilerin elimize eksiksiz ulaşması ve baskı onayından sonra 20 ile 30 gün içerisinde teslim ediyoruz.