• asdasd asdasd
  • 2013-2014 Kapak modelleri ve iç sayfa tasarım kataloğu çalışmalarımız başlamıştır.
  • Yıllıklarını teslim alan öğrenciler MOS şifreleri ile Mezunbook hesaplarına giriş yaparak sanal yıllıklarını görüntüleyebilir. Fotoğraf paylaşabilir, etkinlikler oluşturabilir, sohbet odaları ile arkadaşlarınızla sohbet edebilir, paylaşımlarınızı "EN ÇOK HİTEKLENENLER" arasında yer almasını sağlayabilirsiniz.
  • Tüm bölgelerimizde yıllıklarımızı söz verdiğimiz kalitede ve zamanında teslim etmekten gurur duyuyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti :)
  • Yeni modellerimizi bayilerimizdeki 2013 Model Kataloglarımızdan görebilirsiniz...
Matbu Yıllık mezuniyet yıllıkları içerisinde en çok tercih edilen yıllık türüdür.
Matbu yıllıklar (Andaç )olarak da bilinen klasik okul yıllığı, isteğe bağlı özel tasarımlı cilt kapağı ve öğrencilerin birbirleri hakkındaki yazılarının,kepli ve anı fotoğraflarının bulunduğu iç sayfalardan oluşan anı kitabıdır. Okul yıllığının yapıldığı yıla ait okul binasından idareci,öğretmen ve personeline kadar bir tarihsel belge niteliğindedir.
Okul yıllıkları bizden önceki aile bireylerimizin en çok merak ettiğimiz ''ben var ya ben; öğrenciyken ………… '' sözünün yazılı belgesidir ;))
Mezunbook okul yıllıkları, her okulun tercihine göre dış cilt ve iç sayfa tasarım seçenekleri ile her türlü zevk ve estetik anlayışına hitap etmek üzere oluşturulmuştur. Farklı renk ve malzeme çeşitleri bulunmaktadır.
Yıllar sonra hayatınızdaki önemli dönüm noktalarından biri olan mezuniyetinizi ve okul anılarınızı yüzünüzde bir güzel tebessümle hatırlayabilmeniz için Matbu(Andaç) Yıllık yaptırarak Mezunbook ailesine katılanlara ücretsiz olarak Web (Sanal) Yıllık ve İnteraktif Yıllık hediye ediyoruz.
İnteraktif Cd yıllık okul yıllığındaki tüm bilgilerin bilgisayar ortamında taşınmasınıdır. Matbu (Andaç) Yıllığa göre daha geniş bir alana sahip olan CD veya DVD yıllıklar sayesinde kelimelerinizi daha özgür kullanabilir, video ve müzik ekleyebilirsiniz. İnteraktif Yıllığın sağladığı yararlar ise;

Daha görsel,estetik ve kullanışlı olması
Çalışmaya müdahale edebilme imkanı, hata olasılığının daha az olması
Daha fazla bilgi,resim vb. içerik kullanabilme,
Video görüntüsü içerebilmesi
Uzun ömürlü ve kalıcı olabilmesi
Yıllığınız her zaman yanınızda. MezunBook.com üzerinden görüntüleyebileceğiniz sanal yıllığınız, matbu yıllık içerisindeki tüm bilgi ve fotoğrafların sınıf sayfa tasarımlarının vb. dökümanları kapsamaktadır.Birebir yıllığınızdaki yazı ve bilgileri içermektedir. Her zaman ve her yerde "dünyanın neresinde olursanız olun :)" web üzerinden erişebilme ayrıcalığına sahipsiniz.


MezunBook mezun üyelerimize sunduğumuz özel bir sosyal paylaşım platformudur.

MezunBook'tan sanal yıllığını görüntüleyebilir, bilgileriniz güncelleyebilir, çevrimiçi arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve fotoğraflarınızı güncelleyip paylaşabilirsiniz.
© 2009-2014 Mezunbook. Tüm Hakları Saklıdır. - Gizlilik Politikası | Hizmet Kullanım Sözleşmesi 444 10 87 - 0362 234 07 10