Kapat
DUYURULAR
Kalite Politikamız

Hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdendir.
Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır. 
Kuruluşumuzdan bu zamana kadar sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. 
Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimizde kullanımı kolaylaştırmak, ürünümüzün içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası kurulan dostluklar çerçevesinde, hak ettiğimizi bildiğimiz müşterilerimizin güveni ile sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiç bir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Bunun sonucunda her yıl ortalama 10000 ile 15000 arasında öğrencinin bir ömür boyu unutamayacağı okul yıllarının anılarını ölümsüzleştirerek saklıyoruz.

Biz işimize, çözüm ortaklarımızın işine ve müşterilerimize saygı duyuyor, kendimizin ve bize güvenen müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz.

Sahip olduğumuz bu değerler sayesinde;
- 2005-2006 Eğitim-Öğretim Yılında istek üzerine yaptığımız 2 adet okul yıllığının ardından yeni bir sektör oluştuğunu görerek, işimize duyduğumuz saygı ile değişen ve gelişen sektörümüzde yenilikçi, genç ve dinamik ekibimizle 2006 yılında dünyanın ilk sanal yıllığını yaptığımız için,

- Astronomik değil, ekonomik fiyatlarla kaliteli, özgün çözümlerle sürekli müşteri portföyümüzü genişletirken, çözüm ortaklarımızı da bölgelerinde güçlü kıldığımız için,

- Çözüm ortaklığımızı sürekli kılarken bir aile ortamı duygusallığında tüm ortaklarımıza saygı duymamız gerektiği mantığında olduğumuz için MezunBook müşteri ailesine katılmanız ve çözüm ortağımız olmanız gerektiğine inanıyoruz.

© 2019 Mezunbook Mezuniyet Yıllıkları Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları
Sisteme kayıt olabilmeleri için bize sınıflarımızın, E-Okul listeleri (Öğrenci Ad-Soyad ve okul numaraları) gerekmektedir. Öğrenci listeleri sistemize dahil edildikten sonra, izlenecek adımlar aşağıdaki gibidir.

Öğrencilerimiz yazılarını www.mezunbook.com web sitemiz üzerinden yazacaktır. Sisteme kayıt olmak ve yazı yazmak için aşağıda açıklamalar mevcuttur.

1- www.mezunbook.com adresine giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan KAYIT OL butonuna tıklanır.
2- Açılan sayfada istenilen ad-soyad-e-posta adresi, şifre, okul (sınıf)numarasını ve cep telefon numarası yazılır. (Cep telefonuna aktivasyon kodu geleceği için, cep telefon numarasını doğru yazılması gerekmektedir,)
3- Okul Kodu yazan kısıma size verilen okul kodunun yazılması gerekmektedir.
4- Sınıf ve Operatör seçilir, Kullanım sözleşmesini kabul ediyorum işaretlenip, Kayıt Ol butonuna basılır
5- Açılan sayfaya, cep telefonuna gelen onay kodu yazılıp, kayıt işlemi tamamlanır.
6- www.mezunbook.com anasayfasına geri dönülüp, yine sol tarafta bulunan bölüme,
E-posta adresi ve şifre girilip, giriş yapılır.

YAZI YAZMA İŞLEMLERİ


Giriş yapıldıktan sonra açılan sayfa 3 bölümden oluşmaktadır. Bunlar, Benim Sayfam, Arkadaşlarım ve Benim Yazdıklarım şekildedir.

Benim Sayfam Bölümü; Öğrenciye yazılan tüm yazılar burada görünmektedir. İstemediği yazılar silme yetkisine sahiptir.

Arkadaşlarım Bölümü; Kendi sınıf ve diğer sınıftaki arkadaşlarına bulup onlara yazı yazmak için bu bölümü kullanılmaktadır. Yorum yazmak istediğini arkadaşlarnın ismi tıklayıp, açılan pencereye yazılarını yazıp KAYDET dedinildiğinde yazı yazılmış olacaktır.

Yazdıklarım Bölümü;, öğrencinin yazmış olduğu tüm yazıları görebildiği alandır. Bu bölümde yazmış olduğu yazıları görebilir ve silme işlemi yapabilir (Yazısı arkadaşı tarafından onaylanmamış ise)

Bunlara ek olarak KENDİ SAYFAMA YAZI YAZ bölümünde ise okul dışında öğretmen, aileden birileri yazı yazmak isterse kullanılan bölümdür.

Öğrenci veya velilerimiz kayıt aşamasında yada yazıların yazılması esnasından sorun yaşarlarsa, www.mezunbook.com web sitemizde, sağ tarafta bulunan CANLI DESTEK hattında Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 9:00-19:00 Yardım alabilirler.

Biz sizi arayalım

Yıllıklar hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.