DUYURULAR

Merak Ettikleriniz

Okul yıllığı hazırlık aşamaları nelerdir? Çok zahmetli midir?

Okul yıllığı, mezuniyet yıllığı yaptırmak mı istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Uzman ekibimiz size, okul yıllıkları hakkında gereken bilgileri vermek için hazır olacaktır.İlk bakışta karmaşık gibi görünse de, bizimle daha kolay. Çünkü sizin yerinize her şeyi biz yapıyoruz :)


Bilgilerimizi size nasıl ulaştırıyoruz?

Kepli fotoğraflarınızı çekiyoruz.
Tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanıyor.
Hazırlamış olduğumuz yıllığınızın demosunu veriyoruz.
Baskı aşamasına alıyoruz ve elimizle teslim ediyoruz.

Sizden sadece bilgilerinizi istiyoruz, tabi bir de fotoğraf çekinmenizi. Fotoğraflarınızı da ücretsiz çekiyoruz :)


Yıllık yazısı nasıl yazılır? Nelere dikkat etmeliyim?

Her öğrenci istediği arkadaşına anı yazısını yazmak için www.mezunbook.com adresinden MOS'a giriş yapıyor. Burada tüm sınıf arkadaşlarını görebiliyor, yazı yazmak istediği arkadaşının isminin üzerine tıklıyor, çıkan alana anı yazısını yazıyor, gönder butonuna basıyor. Tüm işlem bu kadar kolay ve hızlı


Karakter Sınırlaması Nedir?

Anılarınızı sınırlandırmak istemezdik :( fakat yazma alanı sınırlı olduğu için, her okulun seçtiği andaç modeline göre belirli bir yazım alanı vardır.Yazılarınızı yazacağınız alanların üst kısmında yazabileceğiniz karakter sayısı vardır. Yazdığınız arkadaşınızın yada kendinizin ne kadar yazı alanı kaldığını da buradan görebilirsiniz.


Fotoğraflarımız Nasıl ve Nerede Çekiliyor?

Fotoğraflarınız profesyonel fotoğraf stüdyosu temsilcilerimiz, çözüm ortaklarımız tarafından çekilecektir. Gerekli görüldüğü durumlarda okulunuz binasında uygun bir alana profesyonel ekip tarafından kurulacak stüdyolarda çekilecektir.


Yıllık Sayfa Tasarımları Nasıl Belirleniyor?

Her yıl güncellenen tasarım kataloğumuzdan istediğiniz tasarımı seçebilir, eğer kendi tasarımlarınız var ise onları da Yıllık Sayfa Tasarımına dahil edebiliriz.


Yıllıklarımızı Ne Zaman Teslim Alabiliriz?

Okul yıllıklarınızı, tüm bilgilerin elimize eksiksiz ulaşması ve baskı onayından sonra 20 ile 30 gün içerisinde teslim ediyoruz.


Giriş Yap Kayıt Ol
444 10 87 Canlı Destek